تنظيمات قالب Style switcher

رنگ نماها

تازه ها

  • 937 بازدید

در خانه هوشمند طراحی شده توسط شرکت هوشمندسازان؛ آبیاری گیاهان می تواند به طور منظم و اتوماتیک، در ساعات خاصی از شبانه روز، طبق سناریوی از پیش تعیین شده انجام گیرد؛ مثلاً آبیاری با دوره تناوبی خاص (هر سه روز یکبار). همچنین می توان از طریق مانیتور لمسی، ریموت کنترل مرکزی خانه هوشمند و یا حتی از راه دور نیز این عمل را کنترل نمود.

بیشتر
  • 1123 بازدید

تصور اینکه در یک خانه درب ورودی ساختمان، درب منزل، درب انباری را با یک کارت یا تگ مغناطیسی باز کنیم، بدون شک مفهومی مدرن و امروزی را به ذهن متبادر می کند که دیگر نیاز نیست نگران گم شدن کلیدها و یا جاماندن آنها در ماشین و ... باشیم؛ به راحتی می توان کارت مورد نظر را از مدار خارج نمود و یک کارت دیگر را استفاده کرد.

بیشتر
  • 1281 بازدید

هنگامی که در خانه هوشمندتان حضور ندارید، می توانید به راحتی یک تماس تلفنی با منزل، نگرانیتان را برطرف نمایید...

بیشتر
  • 1575 بازدید

در سالهای اخیر؛ پرده ها نقش پررنگتری در طراحی دکوراسیون منزل  به خود اختصاص داده اند. در واقع پرده کارکردهای زیادی در منزل دارد؛ علاوه بر زیبایی و امکان هماهنگ شدن با سایر عناصر محیط، به نوعی جهت حفظ حریم شخصی خانه نیز به کار گرفته می شود. علاوه بر این انتخاب پرده های مناسب، تا حدودی از هدر رفتن انرژی گرمایی در زمستان و ورود گرمای بیرون به داخل خانه در فصل تابستان نیز جلوگیری می نماید.

بیشتر
  • 1146 بازدید

یکی از محاسن خانه هوشمند طراحی شده توسط شرکت هوشمندسازان؛ امکان دسترسی آسان به تمام امکانات و تجهیزات منزل به صورت متمرکز و یکپارچه است، در واقع می توان از طریق امکانات فراهم شده توسط این سیستم (از قبیل مانیتورهای لمسی، ریموت کنترل، تلفن و ...) کلیه سیستم ها و تجهیزات خانه را به صورت دلخواه و یا بر اساس برنامه و سناریوهای از پیش تعیین شده مورد استفاده قرار داد.

بیشتر